EPO1 hledá vhodného kandidáta na pozici PRODUKČNÍ

Láká Vás práce ve vznikajícím centru současného umění EPO1? Aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici PRODUKČNÍ.

Požadavky

• vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání• samostatnost, flexibilita a iniciativní přístup k práci
• výborné komunikační schopnosti, vysoká míra sebeovládání a odolnost
vůči stresu
• špičkové organizační schopnosti, systematičnost a preciznost
• praxe na produkční pozici (i z jiného oboru) výhodou, ale ne nutností
• podmínkou je pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• znalost anglického jazyka na komunikační úrovni, další cizí jazyk výhodou
• trestní bezúhonnost
• zkušenost a orientace v kulturním dění
• kreativní myšlení a samostatné rozhodování
• zkušenost s prací mezi lidmi
• časová flexibilita
• všeobecný přehled a prezentační schopnosti

Pracovní náplň
• podílení se na tvorbě a kompletní organizaci výstavních projektů –
významnou součást náplně práce tvoří administrativní podpora
výstavních projektů, v menší míře pak manuální činnosti.
• podílení se na zajištění údržby a provozu výstav EPO1, dále dle pokynů
přímého nadřízeného péče o výstavy a expozice, komunikace
s technickými pracovníky,
• vykonávání další administrativní práce související s výstavní činností
a činností EPO1
• administrativní a komunikační podpora jednotlivých projektů
ve spolupráci s ředitelem, kurátory či autorským týmem
• zajišťování agendy ředitele

Nabízíme
• pracovní plný pracovní úvazek
• pracovní poměr na dobu určitou 1 rok , s možností změny na dobu
neurčitou po prvním roce výkonu práce,
• možnost podílet se na tvorbě výstavních a jiných kulturních projektů
(náplní práce však není tvorba kreativního obsahu výstav),
• zázemí dynamické soukromé moderní kulturní instituce
• zajímavou a různorodou administrativně – organizační práci

Místo výkonu práce
Centrum současného umění EPO1
Elektrárenská 322, Trutnov
+ ostatní objekty a akce EPO1
Nástup
září 2022
Způsob zpracování přihlášky
Strukturovaný životopis (ve formátu PDF)
Krátký motivační dopis (ve formátu PDF,
maximální rozsah 1 normostrana)

Přihlášky zasílejte na e-mail: d.papikova@kasperkovo.cz,
zprávu označte v předmětu „Produkční EPO1“.
Přihlášky, které nebudou splňovat uvedené náležitosti,
nebudou zařazeny do výběrového řízení.
Kontaktní osoby
Mgr. Bc. Dagmar Papíková,
d.papikova@kasperkovo.cz, +420 731 192 923
Ing. Jan Kunze,
kunze@epo1.cz, +420 771 171 087

Partneři projektu

Mediální partneři

Kde nás najdete
Elektrárenská 322
Trutnov 541 03

Jsme online!

Zajímá tě umění? Napiš nám!

info@epo1.cz
Rolovat nahoru